طراحی و ساخت کوره های صنعتی

شرکت فولاد افروز مفتخر است با بیش از 30 سال تجربه در ساخت کوره های صنعتی و عملیات حرارتی در خدمت مشتریان عزیز باشد. طراحی و ساخت کوره ها کاملا بر اساس نیاز مشتری انجام میشود تا بیشترین بازدهی و صرفه اقتصادی برای مشتری فراهم آید. کلیه کوره ها به شکل های مکعبی، چند وجهی، استوانه ای، در ابعاد دلخواه و بصورت المنتی و یا گازی طراحی و ساخته میشوند.

کوره های المنتی

طراحی و ساخت انواع کوره های الکتریکی متناسب با نیاز شما انجام میپذیرد. با توجه به یکنواختی بسیار بالای این نوع کوره ها، مناسب برای انواع فرآیندهای عملیات حرارتی مانند کوئنچ و تمپر، آنیلینگ، نرمالایزینگ، فرآیندهای پیرسختی و همچنین پخت رنگ و سرامیک هستند. هر کوره میتواند بر اساس خواسته مشتری دارای آپشن هایی مانند درب برقی، تخلیه اتوماتیک، واگن متحرک، برنامه ریزی دمایی و زمانی بسیار دقیق و... باشد.

یکنواختی بسیار بالای دمایی

طراحی با کمترین تفاوت دمایی در سراسر کوره

بالاترین کیفیت مواد

استفاده از مواد درجه 1 داخلی و خارجی

طراحی بر اساس نیاز مشتری

بالاترین بازدهی و مقرون به صرفه

کوره های گازی

طراحی و ساخت انواع کوره های گازی متناسب با نیاز شما انجام میپذیرد. این کوره ها مانند کوره های الکتریکی مناسب برای انواع فرآیندهای عملیات حرارتی مانند کوئنچ و تمپر، آنیلینگ، نرمالایزینگ و همچنین پخت رنگ و سرامیک هستند. از آنجایی که گاز یک منبع ارزان قیمت در دسترس است، استفاده از این کوره ها نسبت به کوره های الکتریکی مقرون به صرفه تر میباشد. هر کوره میتواند بر اساس خواسته مشتری دارای آپشن هایی مانند درب برقی، برنامه ریزی دمایی و زمانی بسیار دقیق، تو کار، قابل حمل و... باشد.

ترموکوپل های پیشرفته

یکنواختی بالا در سراسر کوره با تجهیزات پیشرفته

مشعل های پیشرفته گازی

استفاده از تکنولوژی روز دنیا در مشعل

کمترین اتلاف دمایی

 کمترین اتلاف حرارتی و کمترین مصرف انرژی

کوره های مداوم

طراحی و ساخت کوره های مداوم با زون بندی های متفاوت مناسب برای انواع فرآیندهای عملیات حرارتی و انواع قطعات صنعتی. این کوره ها مناسب برای قطعات کوچک هستند که بتوانند ظرف مدت کوتاهی در کوره به دمای مورد نظر برسند.